Starší žákyně v neděli zahájily krajský přebor 30.09.2024 | Zápasy

Za bouřlivé divácké atmosféry zahájily v neděli 29.9. starší žákyně soutěž krajského přeboru kategorie U16.

Do prvního zápasu proti Přibyslavi jsme opět vstoupily velmi špatně, brzy jsme prohrávaly 0:6. První set jsme ztratily a ani set následující se z počátku nevyvíjel dobře. Ale bojovným výkonem jsme vývoj utkání otočily a v dramatické koncovce vyhrály set druhý. V tiebreaku se nám dařilo lépe a díky tomu jsme vyhrály 2:1.
Po 15 minutové pauze jsme nastoupily do 2. zápasu, ve kterém nás těžkým servisem trápilo družstvo z Nového Veselí. K volejbalu, až na pár výjimek, nedošlo a byla tu rychlá prohra 0:2. V posledním zápase proti Humpolci si svou premiéru odbyla Verča a Pája. V tomto zápase všechny naše holky velmi dobře podávaly a došly si pro vítězství 2:0.

Další kolo KP proběhne 13.10. a to v Bedřichově.